تماس با هرازنیوز

آمل بین دریای 10و 12 طبقه فوقانی دفتر پیشخوان دولت، کد پستی 4615817771
فکس 44227836

تماس 09117772034

شما می توانید پیام های خود را به صورت فکس ،  تماس تلفنی ، پیامک و یا از طریق  https://eitaa.com/Haraznews_admin
برای ما ارسال کنید. ( لینک عضویت در کانال ایتا )

ضمنا کامنتهای شما زیر هر پست پس از مطالعه در صورتیکه براساس قانون مطبوعات مشکلی برای انتشار نداشته باشد ، منتشر خواهد بود.

—–

پایگاه اطلاع رسانی هراز نیوز یادداشتها ، دست نوشته ها ، دلنوشته ها، مطالب اختصاصی و گردآوری شده شما را در قالب  با عنوان « سخن  شما» منتشر می نماید .

برای اینکه سخن  شما در این وبگاه منتشر شود فقط کافی است آن را به صورت یک کامنت در تماس با ما و یا به نشانی الکترونیکی http://info@haraznews.ir  و یا nasiriamoli@gmail.com ارسال نمایندو یا با شماره ۰۹۱۱۷۷۷۲۰۳۴ تماس حاصل فرمایید

مخاطبان محترم برای ارسال مطالب خود باید چند نکته  را در نظر داشته باشند:

۱٫ “سخن شما “برای ارائه و معرفی «نگاه بییندگان به تمام موضوعات» می باشد.

۲٫” سخن شما ” می تواند در قالب: ایده ، فیلم، عکس، گزارش تحلیلی، گزارش خبری، کاریکاتور و... باشد.

۳٫ مطالب ارسال شده حتی الامکان با ذکر نام و نام خانوادگی فرستنده باشد.

۴٫ موارد ارسالی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی نداشته باشد.

۵٫ مطالب ارسالی به زبان و فونت فارسی باشد.

۶٫مطالب ارسال شده  حاوی اطلاعات دقیق باشد.

3 thoughts on “تماس با هرازنیوز”
  1. با سلام
    جهت اطلاع خدمتتان عرض میکنم که مدتی است بنگاه ها و مشاورین املاک استان شمال الخصوص در منطقه چمستان که حدودا طبق آمار ۷۲۰ مشاوراملاک هستند اقدام به اخاذی از خریداران ویلا در این منطقه میکنند به این صورت که بعد از پایان معامله بین خریدار و فروشنده و انجام مراحل قانونی ثبت و اسناد و تسویه با دهیاری ها و پرداخت درصد مشاورین املاک با خریدار تماس گرفته و مبلغ بین ۵۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان تحت عنوان ورودی به روستا دریافت میکنند و تهدید میکنند در صورت عدم پرداخت مبلغ مورد آزار و اذیت و سرقت اموال قرار خواهید گرفت این مبلغ باید به یکی از اهالی روستا که هیچگونه سمت دولتی هم ندارد و روستا هم شهرکی هم نیست پرداخت گردد . بعد از اعتراض هم اذعان میکنند که این مسئله مدت دو سال است که عرف شده است .سوال من : اولا این پول حرام است از نظر شرعی دوما : اخاذی جرم است و دیگر اینکه اگر قرار است پولی جهت عمران و آبادی یک روستا پرداخت شود مگر نباید دهیاران این پول را قانونا دریافت کنند ؟ چرا مشاورین املاک چمستان این مبلغ را به زور و تهدید دریافت میکنند آیا شهرداری و اداره مالیات هیچگونه نظارتی بر این مشاورین املاک ندارد؟ اگر شما با خریداران چند ماه گذشتته املاک این منطقه تماس بگیرید متوجه می شوید که این اخاذی به نام شهرداری حقیقت دارد.
    https://haraznews.ir/319770/

  2. سلام و خسته نباشید با آنگاه حضرت آقا امسال را مهار تورم نامیدند اما از کوچیکتر جا شاهد سواستفاده برخی اصناف هستیم ازجمله صنف ارایشگر مردانه که با ۱۰۰درصد افزایش نرخ از ۵۰ت به ۱۰۰برای یک اصلاح ساده طلب می‌نمایند اگر روزی فقط ۱۰تا اصلاح اونم ۱۰دقیقه بیشتر طول نمی‌کشه برای اصلاح ساده بگیرن و البته خدمات و مبالغ بیشتر هم اضافه خواهد شد درآمد بالای ۱۰۰م دارند آیا برای همه اصناف و اقشار از کارگاه و … اینطور آرایشی قابل توجیه دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *