در سلسله جلسات هئیت رئیسه و مسئول کمیته های انجمن روابط عمومی مازندران که به میزبانی دفتر این انجمن در آمل برگزار شد.
در این جلسه سید علی حسینی رئیس انجمن روابط عمومی های مازندران با اشاره به فعالیتهای این انجمن گفت: انجمن در استان دارای توانمندیها و ظرفیتهای درخشانی
است، که باید از آن به بهترین شکل بهره برد.

وی با بیان نقش پر رنگ روابط عمومی در انتقال جریان عمومی، عنوان کرد: تعامل بیشتر با روابط عمومی سازمان های خصوصی و ادارات دولتی، در جهت برنامه ریزیهای آتی انجمن می تواند اثربخش باشد.
حسینی به تلاش های پیش کسوتان عرصه روابط عمومی ها در گذشته اشاره کرد و افزود: روابط عمومیها زمانی میتوانند موثر باشند که در ایفای رسالت شان صادقانه عمل کنند، در گذشته کار روابط عمومی با سختی های زیادی همراه بود که قطعا باید از تلاش هایشان تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه با توجه به دستور جلسه موضوعات ،آموزشی، استمرار جلسات با فرمانداریها ،شهرداریها و دستگاه اجرایی را در هفته های آتی مورد تأکید قرار گرفت.
رئیس انجمن روابط عمومی های ایران در مازندران از برگزاری گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی ها در هفته روابط عمومی خبر داد و اظهار کرد: در این همایش که جزیات آن در آینده اطلاع رسانی خواهد شد، قرار است به تجلیل پیشکسوتان و فعالان روابط عمومی ها در استان همراه باشد.
حسینی به تلاش های پیش کسوتان عرصه روابط عمومی ها در گذشته اشاره کرد و افزود: روابط عمومیها زمانی میتوانند موثر باشند که در ایفای رسالت شان صادقانه عمل کنند، در گذشته کار روابط عمومی با سختی های زیادی همراه بود که قطعا باید از تلاش هایشان تقدیر و تشکر کرد..
وی در پایان با تاکید اینکه انجمن روابط عمومی ها مختص به مدیران روابط عمومی ادارات نیست، تصریح کرد: برای تسهیل کار دو دفتر در شرق مازندران که در آمل و در غرب مازندران در غرب مهیا شده است و عضویت انجام می شود.

در ادامه با توجه به دستور جلسه موضوعات ،آموزشی، استمرار جلسات با فرمانداریها ،شهرداریها و دستگاه اجرایی را در هفته های آتی مورد تأکید قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *