احداث اولین شهرک نمایشگاهی، صنفی خودرو مازندران در آمل

 استاندار مازندران در جریان سفر شهرستانی به آمل در بازدید از روند احداث اولین شهرک صنفی خودرو در جمع خبرنگاران بیان داشت: با توجه به گره کور ترافیکی شهرهای مازندران، احداث شهرک صنفی خودرو ها یک ضرورت است. ‎

هرازنیوز: سید محمود حسینی پور اظهار داشت: اولین شهرک صنفی که در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار در آمل احداث خواهد شد صدور مجوز آن باید شتاب گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مازندران قطب گردشگری کشور است، فعالیت های نمایشگاههای متعدد در سطح شهرها با احداث این شهرک جمع آوری می شود.

عزم دولت برای پایان گره کور ترافیکی آمل با احداث شهرک صنفی خودرو

مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه به طور جدی از این طرح حمایت خواهد کرد، اظهار داشت: درصدد هستیم این شهرک های صنفی در شهرک های دیگر هم احداث شود.

استاندار مازندران همچنین تصریح کرد: با احداث این شهرک صنفی خودرو فعالیت حدود ۴۰۰ نمایشگاه اتومبیل در آمل به این شهرک منتقل خواهد شد.

سید محمود حسینی پور سفر شهرستانی خود به آمل را با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در امامزاده ابراهیم این شهر آغاز کرد. در این سفر که با همراهی ۸۰ مدیر ارشد شهرستانی و استانی انجام شد بررسی مشکلات مردم و واحدهای تولیدی صنعتی در دستور کار قرار دارد.

حضور مدیران در روستاهای آمل به خصوص مناطق کم برخوردار از جمله اهداف سفر شهرستانی استاندار مازندران به آمل اعلام شد.

بازدید از شهرک صنعتی نمایشگاه داران اتومبیل، شهرک صنعتی جمشید آباد برای افتتاح و کلنگ زنی چند طرح زیر ساختی، حضور در جمع مردم روستای بلیران، دیدار با اقشار مختلف مردم، تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و در نهایت جلسه شورای اداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی پایان بخش این سفر خواهد بود.

شهرستان آمل دارای ۴۳۰ هزار نفر جمعیت، پنج بخش، ۶ شهر و نیز یکی از صنعتی ترین شهرستان های مازندران محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *