هرازنیوز : نامه سرگشاده جمعی از فعالان رسانه ای اصولگرای شهرستان آمل در انتقاد ازگزینه منتخب جبهه متحد اصولگرایان در این شهر

اعضای محترم جبهه متحد اصولگرایان استان مازندران

با عرض سلام و ارادت

در آستانه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تشکیل ساز وکار جبهه متحد اصولگرایان در سراسر کشور و خصوصا در استان مازندران موجی از امید و اطمینان را در میان نیروهای مومن و مذهبی علاقه مند به نظام مقدس جمهوری

اسلامی پدید آورد تا در برهه ای که جریان های فتنه و انحرافی با تمام توان برای کسب کرسی های مجلس شورای اسلامی دندان تیز کرده اند، گروهی امین و قابل اعتماد نسبت به شناسایی و انتخاب کاندیداهای منطبق با

معیارهای اصولگرایی تشکیل شده و در این راستا ملت بزرگ ایران را جهت تشکیل مجلسی ولایی و مقتدر یاری می کند.

حضور چهره های عزیز و ارزشمندی چون حضرات آیات مهدوی کنی و یزدی در راس جبهه متحد اصولگرایان نیز بر وزانت و مقبولیت این جبهه افزوده تا جایی که امروزه اقبال عمومی نسبت به این جریان در استان های مختلف روز به روز بیشتر و بیشتر می شود.

در استان مازندران نیز راه اندازی این ساز و کار متشکل از چهره های ارزنده و امتحان پس داده ای چون جناب آقای امامزاده و امینی موجب شد تا نیروهای اصولگرا با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به این جبهه اعتماد کرده و رای و نظر آن را در انتخاب نامزدهای اصلح بر سایر لیست های منتشر شده در استان ترجیح دهند. با این حال و در شرایطی که نامزدهای معرفی شده از سوی این جبهه (همانگونه که انتظار می رفت) در بیشتر شهرهای مازندران با تحسین عموم مردم مواجه شده، معرفی جناب آقای رضا حاجی پور به عنوان نامزد منتخب اصولگرایان مازندران در حوزه انتخابیه آمل موجی از بهت و حیرت را در میان نیروهای ارزشی و اصولگرای این شهر رقم زده  و پرسش های بسیاری را در این خصوص ایجاد کرده است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود:

 

مسئولان ارشد جبهه متحد اصولگرایان کشور در ماه های اخیر  و در خصوص تبیین شاخصه های انتخاب نامزدهای این جبهه بارها به سه شاخص محوری  ضدیت با فتنه فساد و انحراف تاکید کرده و این سه مورد را خط قرمز 7+8 اعلام

نمودند که از آن جمله می توان به سه مورد زیر اشاره کرد:

 

الف) دکتر علیرضا زاکانی، رئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان درتاریخ 9 بهمن ماه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این جبهه، ضد فسادبودن،ضد انحراف بودن و فتنه ستیز بودن را از جمله ملاک ها و معیارهای مهم درانتخاب نامزد های جبهه متحد معرفی کرده و حتی تاکید می کند که نامزدهای این جبهه باید مرزبندی شفاف با فتنه، فساد و انحراف داشته باشند.

 

ب)دکتر علی اکبر ولایتی، سخنگوی جبهه متحد اصولگرایان نیز طی گفتگویی تفصیلی با سایت این جبهه تاکید می کند که «ساکتین فتنه» و «ساکتین انحراف» هیچ جایی در میان نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان نخواهند داشت.

وی همچنین می افزاید: “قطعا کسانی که در آن زمان(دوران فتنه) که کشور نیاز به مساعدت آنها داشت و این خطر بود که ضررهای جبران ناپذیری به جمهوری اسلامی ایران و تمامیت ارضی آن و همچنین حاکمیت ملت بر سرنوشت خود

وارد شود، باید جوابگوی رفتار خود باشند؛ جبهه متحد اصولگرایان تلاش می.کند نامزدهایی را به مردم معرفی کند که به طور قاطع در مقابل نظام سلطه و عوامل آنها (فتنه، انحراف، فساد) ایستاده باشند.

ج)همچنین دکتر منوچهر متکی، رئیس ستاد اجرایی جبهه متحد اصولگرایان هفته گذشته و در گفتگو با یک سایت خبری از فتنه، انحراف و فساد به عنوان سه مرز ممنوعه جبهه متحد نام برد.

 

با این حال و در شرایطی که گزینه های ارزشی و با سابقه اصولگرایی دیگری نیز در این دوره از انتخابات مجلس در آمل حضور داشتند، جبهه متحد اصولگرایان مازندران متاسفانه گزینه ای را انتخاب کرد که طی ماه های گذشته و همچنین زمان مسئولیتش هم در برابر جریان انحرافی نفوذ کرده در دولت سکوت مطلق اختیار کرده و حتی در میان بیشتر مردم آمل به کاندیدای یک جریان خاص شهرت دارد. علاوه بر این عدم وجود شفافیت در منابع مالی گسترده وی، این شبهه را در اذهان پدید آورده که این میزان از هزینه تبلیغاتی از چه کانالی تامین شده و نقش برخی جریانات سیاسی در این میان چیست؟

 

همین ابهامات گسترده در میان مردم بود که موجب شد تنها یک روز پس از اعلام لیست جبهه متحد مازندران و معرفی آقای حاجی پور در آمل، اعتراضات زیادی متوجه این انتخاب شده تا جایی که سخنگوی محترم این جبهه در اقدامی قابل تقدیر اعلام کرد که لیست منتشر شده قطعی نبوده و احتمال تغییر افراد در برخی حوزه ها وجود دارد.

 

نظر به موارد یاد شده، ما؛ امضا کنندگان این نامه به عنوان جمعی از فعالان رسانه ای اصولگرای شهرستان هزارسنگر آمل از اعضای جبهه متحد اصولگرایان مازندران می خواهیم تا در فرصت باقی مانده تا انتخابات نسبت به این قضیه تجدیدنظر کرده و ان شالله با انتخاب گزینه اصلح در این شهر به عنوان نامزد اصولگرایان، اعتماد نیروهای ارزشی این شهر را نسبت به گزینه جبهه متحد در آمل جلب کرده و زمینه ساز حضور نامزد ولایی و کارآمد از این حوزه به مجلس شوند.

 

رونوشت به

جناب آقای دکتر زاکانی رئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان

جنای آقای منوچهر متکی رئیس ستاد اجرایی جبهه متحد اصولگرایان

21 thoughts on “نامه سرگشاده جمعی از فعالان رسانه ای اصولگرای شهرستان آمل به جبهه متحد اصولگرایان/در لیست تجدید نظر کنید”
 1. این نامه ارزشی نداره
  چون نویسنده هاش مشخص نیست

 2. یک وبلاگ نویس ارزشی بلند بشه بگه من نبودم

 3. انتشار این نامه در هر رسانه اعم از وبلاگ یا سایت یعنی آنرا قبول دارد

 4. سلام
  معمولا ما رسانه اي ها بايد اصول حرفه اي کارمان را رعايت کنيم. رواج تهمت ناروا آن هم در حالي که منبع شيوع اين شايعات در آستانه انتخابات مشخص است اقدامي پسنديده و درخور شأن رسانه و رسانه اي ها نيست مگر اينکه برخلاف عرف رسانه، طرفدار شخص خاص باشيم و براي هدف همان شخص و با عناوين مجعولي چون نامه سرگشاده ارادت خود را به آن شخص اثبات کنيم.
  اگر به هر شخصي بخواهيم گير دهيم حرف کم نمي آوريم ، راه رفتن ، صحبت کردن ، اطرافيان و خلاصه هر چيزي دستاويزي براي گير دادن و بند کردن است اما آيا تا کنون وجوه مثبت رضا حاجي پور را در مقايسه با حاضرات در صحنه اتنخابات آمل ديده ايم و يا خواستيم نگاه کنيم؟ يا اينکه فقط در راهي قدم مي گذاريم که ديگران ديکته کرده اند؟

 5. سلام نمی دونم این آقا رضا حاجی پور هست یا یک رضای دیگه از طرف دارهاش
  وقتی فردی مثل تورنگ هست چه لزومی داره که حاجی پور معرفی بشه
  یک اصولگرای واقعی هدفش خدمت هست نه اینکه 15 سال داره تلاش میکنه نماینده بشه به چه قیمتی
  اگر هدف خدمت بود به مردم رودهن خدمت می کرد
  نه اینکه استعفا بده و بیاد آمل و به مرغ و اردک و غاز مردم وعده وعید بده
  که براش رای بدن
  اونایی که دنبالش هستند باید حواسشون را جمع کنند خصوصا آقایان که لباس مقدس نظامی دارند

 6. با سلام
  به نظرم اصولگرایی به پایان رسیده و هرکی مستقل باشه رای می آره.
  چرا بعضی ها نمی فهمن که اصولگرایان جایی بین مردم ندارن. مگه یوسفیان دوره قبل اصولگرا نبود؟ پس چی شد، آمل پیشرفت کرد!!!!!!!!

 7. اين فعالان رسانه اي اصولگرا ي آمل متولي ندارند كه نامه بي نام و نشاني مي فرستند.موج حمايتهاي مردمي از آقاي دكتر حاجي پور تعجب همگان خصوصا فعالان رسانه اي آمل را برانگيخت. طي اين چند مدت كه سايتهاي مختلف را پيگيري مي كردم همه به دنبال تخريب حاجي پور هستند نمي دانم چرا و اين دوستان از كجا خط مي گيرند. حاجي پوري كه اهل خدمت است ، كار كردن براي مردم را دوست دارد ،از جنس مردم است ، به سرمايه دارن شهر وصل نيست، در سن نوجواني جنگ را تجربه كرده است و…..

 8. روزبه نصیری داری فتنه می کنی – کاری نکن سایت و دانشگاتو رو سرت خراب کنیم- چرا منبع رو دقیق مشخص نمی کنی- من به عنوان اصول گرا و همه دوستانم برادر حاجی پور رو قبول داریم

 9. بابا خبر نداری چرا اینارو می نویسی. یه زحمت بکشید از هم سن و سالای یوسفیان آمار بچگی شو بگیرین.تو پایین بازار می تونیین پیداشون کنید. چیزای جالبی مشنوید و ای به حال ما …

 10. نجفدری عزیز ایشون 38000 رای میارند. فک کن به همه وعده وعید بده، هیچی ازش ندارین پس حرف بی اساس نزنید.به من وعده نداده ولی رای ما روستاییها و فامیلامون تو شهر آمل .حاجی پور

 11. حاجی پور در حد آمل نیست فقط همینو بس

 12. انتظار داشتین که آقای ع . ت رو اعلام کنن خوب اونا تشخیص دادن حالا چون ع . ت یا آقای X! رو انتخاب نکردن شما بیانیه دادید. بنده بیطرف هستم ولی نمیدونم چرا دوستانی که ادعای اصولگرایی می کنن چرا دنبال تخریب آقای حاجی پور هستند تمام سایتهای به ظاهر اصولگرا دارن این نامزد رو تخریب می کنن چرا؟ شما اگه میخواین از ع . ن و آقای x حمایت کنیین چرا این قدر این بنده خدا رو خراب میکنین بگید میخواین برای شهر چی کار کنین برنامتون چیه؟
  اگه شما اصولگرا هستید باید شاخص های مقام معظم رهبری رو نام ببرید تا مردم خودشون مقایسه کنن با نامزدها نه اینکه شما قضاوت کنید بدین به خرد مردم.
  یا علی

 13. معلوم حاجی پور در حد آمل نیست. بلکه در حد آملی هاست که روستاها هم جزوشه. خودتون رو خسته نکنید . بسه انقد نماینده شهری اومدنو روستاهامونو به باد دادن

 14. فرشاد راعي عزيز،چرا؟ چرا؟چرا؟
  ظاهرا دلسوز آمل هستيد،حد و اندازه آمل را معين كنيد تا ما هم كه دلمون براي شهرمون مي تپد متوجه بشويم دوستان ديگري كه در اندازه آمل هستند براي اين شهر ولايتمدار چه كرده اند؟
  گفته اند حاجي پور اينهمه پول از كجا آورده؟ چه پولي برادر؟ چه كسي داره به بهانه انتخابات به زوجهاي جوان هديه ميده؟چه كسي الان بعد از چهارسال داره به روستاها سر ميزنه و الان داره كمك به دهياريها مي كنه؟ كي داره لوله هاي لوله كشي گاز رو بدون هيچ برنامه اي اجرايي اومده تو روستاها ريخته كه من مي خواهم برا شما گاز كشي كنم؟ترفند ي كه دوره قبل با ريختن چند كاميون شن در ورودي روستاها صورت مي گرفته است.
  آري برادر آيا اين حدو اندازه مردم آمل است؟
  اينگونه با شعور مردم بازي كردن نزديك انتخابات!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *