مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برخلاف تصورم جلسه خوبی با مسئولان فدراسیون فوتبال داشتیم.

به گزارش خبرنگار هراز نیوز، محمد رویانیان در پایان نشست با مسئولان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: برخلاف تصورم جلسه‌ای بسیار خوبی بود و اراده رسیدگی به حق باشگاه پرسپولیس را در میان مسئولان فدراسیون فوتبال مشاهده کردم.

وی افزود: جلسه در آرامش برگزار شد و ما مستندات خود را ارائه دادیم. خوشبختانه برخورد خوبی هم صورت گرفت و شرایط نشان می‌داد که هدف پیگیری موضوع است. در گذشته احساس می‌شد اگر داوری خطایی می‌کند آن را ماست‌مالی می‌کند اما جلسه امروز رویکرد ماست‌مالی و ماله کشیدن نداشت.

رویانیان تصریح کرد: من خودم پلیس بودم و امروز دیدم این پرونده را پلیسی پیگیری می‌کنند و معتقدم علیپور پلیس خوبی می‌شود. ضمن آنکه نبی، آیت‌اللهی و تاج هم در این جلسه حضور داشتند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه شکایت او تنها از قهرمانی بوده یا شامل بحث‌های دیگر داوری نیز می‌شده است، تاکید کرد: من به داوران کشور تعظیم می‌کنم و آنها را پاک می‌دانم و ما تنها نسبت به قهرمانی شکایت جدی داریم و کوتاه هم نمی‌آییم. ما از باختن ناراحت نشده‌ایم چرا که باخت‌های زیادی داشته‌ایم و به خاطر آن به داور توهین نمی‌کنیم اما ما مسائل فراتر از اشتباهات داوری را دیده‌ایم به هر حال در این دو، سه سال قلب 30 میلیون هوادار پرسپولیس آزرده شده است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره برخورد احتمالی کمیته انضباطی با او و علی دایی به خاطر اظهاراتشان، تاکید کرد: هرچه باشد مهم نیست تنها باید عادلانه و براساس حق باشد. ما در مورد یک داور حرف زدیم و مدارک محرمانه خود را هم به فدراسیون فوتبال ارائه دادیم. کمیته انضباطی برای فدراسیون و دپارتمان داوری و کمیته داوران هم برای فدراسیون هستند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار تسنیم در مورد فعالیت برخی افراد واسطه در بحث داوری بدون اطلاع داوران خاطرنشان کرد: بله یکی دو دلال هستند که این رابطه‌ها را برقرار و حتی کلاهبرداری می‌کنند. ما این دلال‌ها را هم به فدراسیون معرفی کردیم. آنها گاهی ممکن است با من تماس بگیرند و بگویند یک داور در مهمانی آنها حضور دارد و سپس با آن داور تماس بگیرند و بگویند رویانیان در این مهمانی حضور دارد. در واقع این افراد دلال و کلاهبردار هستند.

وی افزود: در فوتبال ما دلال، شرط‌بند، قمارباز و دیگر مسائل وجود دارد اما به هر حال ما اکنون تنها پیگیر بحث شکایت خود هستیم و درباره این دلال‌ها به فدراسیون اطلاعات دادیم.

رویانیان درباره اینکه سال گذشته نیز در بحث داوری اعتراض داشته تاکید کرد: آن بار بحث ما راجع محسن قهرمانی بود و بعد از دربی من بسیار عصبانی بودم اما دفعه قبل به دلیل نبودن مدارک و مستندات پیگیری چندان جدی نشد.

وی خاطرنشان کرد: در دیدار مقابل سپاهان رفتار داور توهین‌آمیز و عمدی بود. او فن گردن روی بازیکن ما را ندید.

رویانیان در پایان پیرامون بحث تهدید جانی محسن قهرمانی گفت: امیدوارم این موضوع صحت نداشته باشد اما من اعلام می‌کنم که خودم به مشهد خواهم رفت و اجازه نمی‌دهم کسی به خانواده محسن قهرمانی توهین کند. من و قهرمانی مثل دو مرد با یکدیگر دعوا داریم اما اولین کسی هستم که اگر بخواهند به حریم خصوصی قهرمانی ورود کنند از خانواده او دفاع خواهم کرد.

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *