امام راحل(ره) با رهبری‌های پیامبرگونه خویش بساط ابوسفیان‌های زمان را برچید

جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان آمل به مناسبت روزهای 14 و 15 خرداد بیانیه صادر کرد متن بیانیه بدین شرح است

بسم اله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا
اماما!
غم فقدان تو، چون توده‌ای سهمگین ما را در هم شکست. بار اندوهی چون کوه، پشتمان را خم کرد؛ آن‌چنان که از دل آتشفشانمان گدازه‌هایی از واژه‌های سوزان روان می‌گردد.
اماما!
درد و اندوه از دست رفتنت آن‌چنان شکیب‌سوز و تاب زداست که چشم‌ها را در دریغ تو زار می‌گریاند و مویه‌گر به سوگ می‌نشاند.
ای کاش صفای زندگی با ما وداع می‌کرد و تو با ما وداع نمی‌کردی…
گوهر از خاک بر آرند و عزیزش دارند
بخت بد بین که فلک گوهر ما برده به خاک
روزهای ۱۴ و ۱۵ خردادماه در تاریخ معاصر ایران یادآور رویدادهایی است که مسیر کشور، منطقه و حتی جهان را با تغییر و تحول مواجه نموده است. این روزها با نام بزرگ‌مردی گره خورده که بر بسیاری از معادلات منطقه‌ای و جهانی تأثیرگذار بود. ۱۵ خردادماه سال ۱۳۴۲ آغاز حرکت نهضت اسلامی مردم ایران است که در نهایت تبدیل به حرکت عظیم انقلاب اسلامی شد و طومار رژیم پهلوی را درهم پیچید. این روز سرنوشت‌ساز مبدأ حرکت عظیم ملت بزرگ ایران شد تا ایران و منطقه‌ راهبردی غرب آسیا و جهان اسلام را متأثر سازد.
۱۴ خردادماه یادآور رحلت جان‌سوز معمار و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است که در حرکتی عظیم و هوشمندانه در ادامه حکومت نبوی و علوی پس از ۱۴ قرن نظام جمهوری اسلامی را بنیان گذارد و اسلام ناب محمدی(ص) را پس از چهارده قرن احیا نمود.
امام راحل(ره) با رهبری‌های پیامبرگونه خویش بساط ابوسفیان‌های زمان را برچید و ندای حق‌طلبی را در جهان طنین‌انداز کرد. اما در کوتاه ترین زمان ممکن پس از رحلت جان‌سوز امام رحمه الله علیه، مجلس خبرگان رهبری سکان زعامت امت اسلامی را به دست خلف صالح امام سپرد تا راه امام تداوم یابد و اندیشه های نورانی آن رهبر کبیر به منصه ظهور رسد. در طول زعامت رهبر عظیم‌الشان انقلاب، نظام مقدس اسلامی با رهبری‌های داهیانه و حکیمانه معظم‌له فراز و نشیب‌های بسیاری را با پشت سر گذاشته و مسیر بالندگی و پیشرفت را طی نموده است به گونه‌ای که امروز جمهوری اسلامی ایران علاوه بر دستیابی به توان بازدارنگی کامل، به سطح تعیین کنندگی در منطقه رسیده و از اقتدار و عزت بی نظیر در منطقه غرب آسیا برخوردار شده است.
سالروز ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (رضوان اله علیه)و قیام خونین پانزدهم خرداد سال ۴۲ بر فرزند خلف و صالح امام ، رهبر حکیم و فرزانه انقلاب امام خامنه ای (حفظه اله) ”مسلمانان ”مظلومان ”استکبار ستیزان و مظلومان عالم ‘به ویژه امت قهرمان ایران اسلامی ‘خاصه ملت شریف ‘بصیر و همیشه در صحنه و شهید پرور شهرستان آمل تسلیت و تعزیت باد.

والسلام علی عباد اله الصالحین
جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان آمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *