دانش آموزان حدود ۵۳ سال قبل مدرسه طالب آملی، در یک اقدام ارزشمند فرهنگی و ورزشی با هدیه متفاوت و خاص به استقبال دانش آموزان دهه نودی و فعلی این مدرسه رفتند.

به گزارش هرازنیوز در اقدامی متفاوت دانش آموزان سال ۵۰ مدرسه طالب آملی آمل با اهدای کمک مالی حدود ۳ میلیارد ریالی با همکاری هیات امنای این مدرسه یک سالن ورزشی تنیس روی میز و یک باب کتابخانه در این مدرسه ساخته و تحویل دانش آموزان دادند.

 

سالن ورزشی این مدرسه به نام شهید بیژن حافظی و کتابخانه این مدرسه نیز به نام زنده یاد ” فرشاد رییس زاده ” که در سال ۵۰ دانش آموز مدرسه طالب بودند، نامگذاری شد.

 

دانش آموزان قدیمی و نسل طلایی مدرسه طالب آملی شهرستان آمل به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و با همراهی تعدادی از معلمان دوران تحصیلشان در کنار دانش آموزان فعلی این مدرسه با برگزاری جشنی، سالن ورزشی و کتابخانه مجهز این مدرسه را افتتاح کردند.

 

نعمت قربانی از متولیان برگزاری دورهمی دانش آموزان قدیمی مدرسه طالب آملی گفت: هدف از این اقدام به نوعی یک کار فرهنگی وماندگار از سوی دانش آموزان قدیمی این مدرسه و هدیه برای دانش اموزان فعلی و آینده این مدرسه بوده که آنها هم ادامه دهنده این نوع الگوسازی‌ها باشند.

 

وی افزود: مدرسه طالب آملی از مدرسه‌های قبلی در شهر آمل هست که با تصمیم دانش آموزان بیش از ۵۳ سال قبل این مدرسه که هرکدام دارای مسئولیت مختلف در سطح شهرستان، استان و حتی کشوری هستند، در قبال این مدرسه ادای دین کردند.

 

قربانی، با بیان اینکه ساخت کتابخانه وسالن ورزشی در هر مدرسه‌ای باعث شناسایی استعداد‌ها وپویایی بیشتر آن خواهد شد، ابراز امیدواری کرد: دانش آموزان درحال تحصیل و آینده این مدرسه هم با الگوگرفتن از این نوع حرکت‌ها، استمرار بخش باشند.

 

مدیر مدرسه هیات امنایی طالب آملی هم با قدردانی از این اقدام دانش آموزان قدیمی این مدرسه گفت: این نوع اقدام‌ها درشرایط کنونی جامعه ما و اینکه افرادی همچنان نسبت به مدرسه وکاستی‌های آن دغدغه دارند، بسیار ارزشمند وجای قدردانی کرد.

 

علی ایسوی افزود: از میان دانش آموزان قدیمی این مدرسه به عنوان عضو هیات امنا و دیگر تشکل‌های مدرسه نیز حضور دارند و درطول سال نسبت به امورات جاری و فوق برنامه‌های مدرسه همراهی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *