افتتاح طرح نوروزی فرماندهی انتظامی مازندران
هرازنیوز : طرح نوروزی فرماندهی انتظامی استان مازندران با حضور استاندار مازندران برگزار شد

سید محمودحسینی پور، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان با بیان اینکه استان مازندران در تعطیلات نوروز مقصد گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود، اظهار کرد: در این ایام که شاهد تقارن ماه رمضان با بهار طبیعت هستیم تلاش داریم طرح نوروزی امسال با شعار «آرامش و امنیت در بهار قرآن و طبیعت» از ۲۴ اسفند ماه آغاز و تا ۲۴ فروردین ماه سال آینده اجرا شود.

وی با بیان اینکه این طرح با هدف مدیریت ترافیک، تامین ایمنی عبور و مرور، کنترل ترددها، ایجاد امنیت و آرامش برای شهروندان شریف استان در ایام نوروز اجرایی خواهد شد، افزود: پلیس برای تامین امنیت و آرامش مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

حسینی پور با بیان اینکه پلیس برای تحقق این مهم از سه سرمایه دانش، مهارت و تجربه استفاده بهینه خواهد داشت، گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مردم پایه و مردم محور است.

وی با بیان اینکه اساس تفکر امنیتی پلیس ایران اسلامی، ایمان به خداست، ادامه داد: یکی از مردمی ترین پلیس جهان، پلیس جمهوری اسلامی ایران است.

حسینی پور با بیان اینکه در شب گذشته که به مناسبت چهارشنبه آخر سال مردم شادی هایی به تناسب عرف هرساله داشتند و به کمک فراجا، مراکز درمانی و دیگر دستگاه های خدماتی در مازندران شاهد کمترین تلفات و حادثه بوده ایم، افزود: مردم ما پلیس را از خودشان جدا نمی دانند و راز موفقیت پلیس شاخص مردمی بودن پلیس این مرز و بوم است.

وی بابیان اینکه تعداد محدودی از هنجارشکنان موجبات برهم زدن امنیت مردم و خودشان می شوند که یکی از راه های مبارزه با این هنجارشکنان برخورد شدید پلیس با آنهاست، گفت: مسئولین استان برای تامین امنیت و آرامش مردم استان و گردشگران با یکدیگر همدل و همراه هستند.

حسینی پور به تقارن ماه رمضان و نوروز اشاره کرد و افزود: تسهیل رفت و آمد در ماه رمضان از اهمیت خاصی برخوردار است بایدمردم روزه دار در کمال امنیت و آرامش در سطح استان تردد داشته باشند.

وی به وجود بیش از ۱۲ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان اشاره کرد و خاطرنشان شد: همزمان با برگزاری رزمایش ترافیکی نوروزی، نیروهای خدمات رسان شامل پلیس راه، اورژانس، راهداران و جمعیت هلال احمر به جاده های اصلی مازندران اعزام شدند.

حسینی پور با بیان اینکه فعالیت در رزمایش ترافیکی نوروز یک جهاد محسوب می شود، اذعان کرد: همکاری گردشگران در مسافرت های نوروزی با پلیس و نیروهای امنیتی، ترافیکی و امدادی یک ضرورت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *