توقیف بنز سي300 قاچاق100 میلیاردی در رامسر

سردار مفخمی فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف خودروی بنز سي300 قاچاق به ارزش 100 میلیارد ریال در شهرستان رامسر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرازنیوز ، سردار” حسن مفخمی شهرستانی” در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان رامسر همگام با کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه خودرو بنز سي 300 را به منظور بررسی بیشتر متوقف کردند.

وي افزود: در بررسی مدارک راننده و استعلام های به عمل آمده مشخص شد، این خودرو فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکي بوده و به صورت قاچاق وارد کشور شد که با هماهنگی اداره تعزیرات حکومتی، خودرو مورد نظر توقیف و به مقر انتظامی منتقل شد.

سردار مفخمی با بیان این که کارشناسان ارزش خودرو قاچاق مکشوفه را بالغ بر100 ميليارد ريال برآورد کردند، اظهار داشت: یک متهم در این زمینه دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامي استان مازندران با اشاره به این که سامانه مرکز فوریت های پلیسی110به صورت شبانه روز آماده دریافت اطلاعات و پیام های مردمی است، از شهروندان خواست؛ هر گونه اخبار و اطلاعات در خصوص قاچاق را از طريق شماره تلفن110 به پليس اعلام تا با متخلفان برابر قانون برخورد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *