افتتاح مجتمع اداری پنجره واحد سرمایه گذاری  سیمرغ با حضور وزیر

کشور

هرازنیوز: ساختمان مجتمع اداری شهرستان سیمرغ، امروز سه شنبه با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور و سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران با هزینه اعتبار ۱۹۱ میلیارد ریال افتتاح شد. ‎

این سایت اداری با رونمایی از سند هویتی شهید جاویدالاثر سید رمضان هاشمی نجارکلایی به بهره برداری رسید.

در این مجتمع اداری از هر دستگاه اجرایی استان یک کارمند حضور خواهد داشت تا در قالب پنجره واحد سرمایه گذاری بدون معطلی امور فعالان اقتصادی و اقشار مردم رسیدگی شود.

وزیر کشور در حاشیه افتتاح این ساختمان اداری گفت که، اجرای طرح سنجش رضایت مردم از کارکنان دولت از سال ۱۴۰۱ در کشور شروع شده و این موضوع از طریق سامانه متمرکزی عملیاتی می شود.

احمد وحیدی، تصریح کرد: این سامانه امکان آن را برای شهروندان فراهم می‌کند که در مراجعه به ادارات، بتوانند نظرات خود را نسبت به عملکرد کارکنان دولت به اطلاع مدیران دستگاه‌ها برسانند که ساده‌ترین راه در این زمینه، اسکن‌کردن بارکُد درج شده روی میز کارکنان دولت و امتیازدهی از طریق پنجره خدمات دولت است.

وی با بیان این که، برای جلوگیری از کاهش هزینه و دسترسی آسان مردم این سایت راه اندازی شد، تصریح کرد: رویکرد دولت این است که سایت های اداری در شهرستان های جدید مورد توجه قرار بگیرد.

وحیدی خاطر نشان کرد: وزارت کشور این طرح را در همه شهرستان های جدید پیگیری و اجرا می کند.

وی، آسان شدن ارتباطات بین ادارات را از دیگر مزیت های اجرای این طرح عنوان کرد و گفت: سایت اداری در راستای توسعه زیر ساخت دولت الکترونیک است.

وزیر کشور، نام شهرستان سیمرغ را یادآور نام شهدای بزرگ به خصوص شهید کشوری دانست و گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم.

وزیر کشور امروز سه شنبه از طریق سفر هوایی وارد فرودگاه دشت ناز ساری شد. وحیدی قرار است در این سفر یک روزه علاوه بر بازدید از چند طرح عمرانی در جلسه شورای اداری مازندران که در استانداری برگزار می شود، شرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *