کشف راز جسد رها شده در جنگل های بابل

سرهنگ علی قیصری رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از شناسایی و کشف قتل جسد رها شده در جنگل های بابل و دستگیری قاتل در کمتر از یک هفته خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرازنیوز، سرهنگ علی قیصری درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی کشف جسد فردی ناشناس حدودا 60 ساله در جنگ های بندپی بابل، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران، تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی آن شهرستان با بررسی های همه جانبه جسد فرد مربوطه را که یک هفته قبل مفقودی وی به پلیس اعلام شده بود،شناسایی کردند .

سرهنگ قیصری با اشاره به وجود آثار قتل در جسد و کشف خودروی مقتول در شهرستان قائمشهر، تصریح کرد: ماموران در ادامه تحقیقات پلیسی به فرزند مقتول مظنون شده و پس از هماهنگی های قضائی وی را در اقدامی غافلگیرانه در محل سکونتشان در شهرستان فریدونکنار دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در خاتمه، اظهار داشت: متهم در بازجویی های به عمل آمده به قتل پدر خود به دلیل اختلافات ملکی با وی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار قانونی مناسب روانه زندان شد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *