فروش نان در سوپرمارکت ها ممنوع است/ لغو امتیاز نانوایی های متحلف

فروش نان در سوپرمارکت ها ممنوع است/ لغو امتیاز نانوایی های متحلف

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان از لغو امتیاز خبازی های متخلف پس از سه تذکر خبر داد.

سید محمد دهنوی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ضرورت تشدید نظارت بر بازار و همراهی مردم در این نظارت، اظهار کرد: نظارت یک فرآیند و پروسه چند مرحله ای است و نیازمند حضور همه اقشار در مدیریت این فرآیند هستیم.

وی با بیان اینکه امروز به اندازه کافی و بر اساس میزان نیاز استان آرد در اختیار خبازان قرار گرفته است، افزود: هیچ گونه اظهاری مبنی بر کمبود آرد توسط نانوایی ها در سطح استان را نمی پذیریم چون به صورت کاملا فنی و کارشناسانه آرد به میزان لازم در سطح خبازی ها توزیع شده است. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان با اشاره به اینکه به صورت مستمر خبازی های سطح استان مورد بازدید قرار می گیرند، خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیم صورت گرفته سهمیه آرد نانوایی‌های متخلف کسر و به نانوایی مجاور تخصیص داده می‌شود.

دهنوی با تاکید بر اینکه تا سه مرحله تذکر و جریمه در انتظار نانوایی های متخلف خواهد بود، ادامه داد: لغو امتیاز نانوایی در چهارمین مرحله تخلف مجازات خبازی هایی است که از قانون تخطی کنند. 

وی از ممنوعیت فروش نان توسط سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: با فروشگاهها و سوپرمارکت های متخلف به صورت جدی برخورد خواهد شد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *