به گزارش پایگاه خبری هرازنیوز ، روابط عمومی مهدیه آمل با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی را درباره چگونگی بازسازی این فضای فرهنگی که دارای قدمت است صادر کرده است متن آن بدین شرح است

باسلام؛ به همه عزیزان محترم در خصوص مهدیه آمل می رساند:

 

۱- پس از بررسی های بعمل آمده توسط دست اندرکاران؛ کارگروه اجرایی و فنی؛ اخذ مشاوره از مهندسین و میراث فرهنگی؛ با در نظر گرفتن جمعی جهات و نوع مالکیت مهدیه آمل؛ مقرر شد ساختمان قدیمی با فنون و مصالح روز؛ مقاومت سازی؛ ترمیم؛ بازسازی؛ زیبا سازی گردد

امکان تخریب و نوسازی با توجه به موقعیت مکانی؛ نوع مالکیت مهدیه( صرفاً اعیانی بالا) به مهدیه توسط شادروان حاج حبیب الله سعادت آملی صلح شده است و… را ندارد.

 

۲- الحمدالله تیم مهندسی به سرپرستی جناب آقای مهندس محمدنسب عمران؛ از امروز ۷- ۱- ۱۴۰۱ بطور جدی و با همه ظرفیت شروع بکار نموده است.

تا انشاالله ضمن برداشت؛ نقشه برداری؛ دعوت از شرکت های مقاومت سازی با همکاری سایر مهندسین( معمار؛ نقشه بردار؛ محاسب؛ تاسیسات….) ؛ شروع بکار نموده اند.

 

۳- از آنجاییکه مهدیه فاقد موقوفات؛ درآمد میباشد جلسات پیگیری تامین بودجه توسط هیات موسس؛ هیات امنای؛ ستاد بازسازی ؛ عاشقان امام زمان( عج)و ظرفیت های قانونی و اداری شهرستانی ؛ استانی و کشوری پیگیری بعمل آید.

 

۴- با توجه به جمعیت شهرستان؛ از آنجاییکه مهدیه متعلق به کل شهرستان بوده است؛ طرح توسعه پیش بینی شده است.

 

از همه دوستداران حضرت صاحب الزمان(عج)؛ در خصوص کمک های معنوی؛ فکری و اقتصادی را داریم و انجمن مهدیه آمل؛ منتظر پیشنهادات و عنایات همه و همه سروان گرامی؛ برادران و خواهران می باشیم.

《 روابط عمومی مهدیه آمل》

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *