دستگیری زوج کلاهبردار میلیاردی در ساری
به گزارش هرازنیوز از خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، سرهنگ علی قیصری در تشریح این خبر گفت: در پی ارجاع پرونده کلاهبرداری با شیوه و شگرد استفاده از سند مجعول و فروش مال غیر، مراتب در دستورکار اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: درتحقیقات پلیسی اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری از مالباخته مشخص شد، احدی از مشاوران املاک، قطعه زمین دستدارمی واقع در شهر ساری را به شاکی پرونده معرفی و پس از تشریفات صورت گرفته، شخصی بهمراه همسرش به عنوان فروشنده زمین با ارائه فروشنامه و سند مالکیت در مشاور املاک حاضر و قرارداد خرید زمین به مبلغ جمعاً ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در سه فقره چک بابت ثمن معامله تنظیم و مبالغ چک‌های صادره در موعد مقرر توسط فروشنده دریافت شد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران تصریح کرد: مالباخته پس از گذشت یک هفته از خرید زمین، به محل مورد ثمن معامله مراجعه و در تحقیقات به عمل آورده از همسایگان پی به جعلی بودن اسناد ارائه شده از سوی فروشنده می‌برد و برای تکیمل تحقیقات خود به اداره ثبت مراجعه و متوجه جعلی بودن کلیه اسناد و مدارک می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به حضور مالباخته در پلیس آگاهی و تنظیم شکوایه، مراتب به استحضار بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب ساری رسید که دستور جلب با اختیارات ورود به منزل و مخفیگاه و همچنین توقیف خودروی آنان را صادر کرد.
سرهنگ قیصری با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و با همکاری ماموران یگان امداد میاندورود، متهمان را دستگیر و خودروی آنان را توقیف کردند، خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده قضائی به دادسرا معرفی و با قرار وثیقه ۲۵ میلیاردی روانه زندان شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *