به گزارش روابط عمومی آموزشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی دراجرای منویات مقام معظم رهبری  در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی حوزه پژوهشی  سما واحد علوم وتحقیقات  آیت ا.. آملی  اولین سمینار کار آفرینی را با عنوان ما می توانیم برگزار کرد .

 

حمید توکلایی رییس آموزشکده سما واحد علوم وتحقیقات آیت الله آملی دستاورد برگزاری این سمینار را ترویج فرهنگ  ما می توانیم دانست و گفت : این نشست تخصصی با حضور  دانشجویان و کارآفرینان منطقه برگزار می شود .

وی هدف دعوت از  سهیل ایزدی سازنده اولین دستگاه تصفیه آب کشور به عنوان سخنران در این سمینار را در همین رابطه ارزیابی کرد و از دانشجویان خواست تا  این مخترع کار آفرین را الگوی خود قرار دهند .

در ابتدای این نشست سهیل ایزدی سازنده اولین دستگاه تصفیه آب کشور، تصریح کرد : من تمامی موفقیت ها  و پیشرفت های خود را در راستای  همین شعار ما میتوانیم به دست آورده ام .

مخترع و کار آفرین نمونه کشوراذعان داشت : ما زمانی می توانیم به این مرحله برسیم که  بدون هراس و ناامیدی و بابکارگیری از همه ابزار و نعمتهایی که خداوند در اختیار ما قرار داده است  گام برداریم .

سهیل ایزدی تاکید کرد :  نامگذاری امسال با عنوان ، سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی می تواند جهش عظیم را در صنعت کشور به بارآورد  .

وی   از دانشجویان خواست تا ارتباط خودرا با صنعت  نزدیک کنند تا بتوانند از دانش و هنر خود تلفیقی به وجود آورند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *