نتایج نهایی کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 19 فردا یکشنبه 13 شهریورماه از طریق پایگاه الکترونیکی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود.
به گزارش هراز نیوز : نتایج دو کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی سال 90 دانشگاه آزاد ساعت 19 فردا یکشنبه 13 شهریور اعلام می شود که در این دو آزمون 486 هزار و 656 نفر پذیرفته شده اند. 

داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.com با وارد کردن اطلاعات داوطلبی از نتایج خود مطلع شوند و از 26 تا 31 شهریورماه مهلت ثبت نام دارند.
سهم داوطلبان زن پذیرفته شده 51 درصد و سهم داوطلبان مرد در پذیرش 49 درصد اعلام شد؛ همچنین 59 درصد پذیرفته شدگان در انتخاب نخست، 32 درصد در انتخابهای دوم تا سوم و 9 درصد در انتخاب دانشگاه پذیرفته شده اند.
25 درصد سوابق تحصیلی در پذیرش داوطلبان موثر بوده است و به غیر از رشته فنی مهندسی که درصد شرکت‌ کنندگان مرد بیشتر از شرکت کنندگان زن‌ است، در سایر آزمونها تعداد شرکت کنندگان زن بالاتر از شرکت کنندگان مرد بود.
به گزارش مهر، اطلاعیه نحوه ثبت‌نام پذیرفته ‌شدگان کنکور سراسری دانشگاه آزاد روز سه ‌شنبه 22 شهریورماه در پایگاه اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می ‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *