رئیس ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان»: طرفداران پیروز انتخابات حتما حرمت ماه محرم را نگه دارند

روسای ستاد انتخاباتی «سعید جلیلی» و «مسعود پزشکیان» ظهر جمعه هم‌زمان با دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با استاندار مازندران و معاون سیاسی امنیتی استاندار دیدار و گفتگو کردند. ‎

استاندار مازندران در این دیدار، مشارکت مردم در سرنوشت خود را یکی از ارکان حکم‌رانی جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و‌ گفت: انتخابات قوائد و قوانینی دارد که مشارکت مهم‌ترین اصل آن است، علاوه بر آن سلامت، امنیت و رقابت که مقام‌معظم رهبری بر آن تاکید کردند باید مورد توجه قرار گیرد.

یوسف نوری، رعایت قانون انتخابات را تکلیف دانست و افزود: همه دستگاه‌های مربوطه باید به قانون انتخابات احترام بگذارند.

استاندار مازندران با تاکید بر صیانت آرای مردم، گفت: با همکاری دستگاه‌های مربوطه همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و امن در دیار علویان اندیشیده شد.

نوری افزود: حضور نماینده نامزدهای انتخاباتی در محل برگزاری انتخابات فراهم شده و صندوق‌های سیار به مکان‌های گردشگردی و سواحل نیز برای اخذ رای برده شد.

وی افزود: اعلام نتیجه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با آغاز محرم هم‌زمان است و هواداران و ستادهای کاندیدای پیروز باید ضمن پاسداشت حرمت این ماه، از برگزاری مراسم جشن خودداری کنند.

وی ادامه داد: آمارها و نتایج انتخابات باید از مراجع رسمی اخذ شود.

رئیس ستاد انتخابات مازندران، نیر گفت: مهم‌ترین وظیفه ما در ستاد انتخابات استان برگزاری یک انتخابات سالم با فراهم کردن زمینه مشارکت پرشور مردم و صیانت از آراء شهروندان است.

قاسم عزیز زاده گرجی، انتخابات را نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: تقویت اصل نظام وجه مشترک همه است، طبیعتا سلایق و علایق سیاسی وجود دارد و بدون تردید همه این موارد در چارچوب انقلاب است.

وی با بیان اینکه به همه سلایق احترام می‌گذاریم، تاکید کرد: آنچه که مقام‌معظم رهبری به‌عنوان راهبرد برای ما تعیین کردند، مورد توجه قرار دادیم و چهار اصل امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت انتخاباتی را در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری هدف‌گذاری کردیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اعتقاد بر اینکه اصل نظام و انقلاب اسلامی هدف اصلی همه ما محسوب می‌شود، گفت: استاندار مازندران نیز در همه جلسات درون‌سازمانی و‌ برون سازمان بر ابلاغیه مقام معظم رهبری تاکید می‌کرد.

رئیس ستاد انتخابات مازندران، گفت: ۵۰ هزار نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در نظارت، تامین امنیت و اجرا با ستاد همکاری می‌کنند.

مهدی یونسی رستمی، رئیس ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» در مازندران از متولیان برگزاری انتخابات دوره اول ریاست جمهوری در فضایی امن و‌سالم‌ قدردانی کرد و افزود: مشارکت حداکثری از تاکیدات مقام معظم رهبری است، در این دوره از انتخابات بسیار مهم است و همه باید برای تحقق این مهم تلاش کنیم.

وی افزود: طرفداران پیروز انتخابات حتما حرمت ماه محرم را نگه دارند و از راه‌انداختن کارناوال شادی و برگزاری جشن اجتناب کنند و اگر هم قرار است چنین اتفاقی بیفتد تصمیم گیرنده ستاد مرکزی باشد.

حجت‌الاسلام روح‌الله ترابی نسب، رئیس ستاد انتخاباتی «سعید جلیلی» نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در مازندران نیز در ادامه با قدردانی از تلاش‌های متولیان برگزار کنندگان انتخابات ریاست جمهوری در فضایی امن، گفت: بی‌شک به انتخاب مردم احترام گذاشته و نامزدی که آرای مردمی را کسب کند، سر تعظیم فرود می‌آوریم.

وی افزود: با در پیش بودن ماه محرم انتظار می‌رود در جشن و شادی رئیس جمهور منتخب حرمت این ماه حفظ شود.

رئیس ستاد سعید جلیلی از تمامی کسانی که زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم کردند، قدردانی کرد.

حجت‌الاسلام علی‌اصغر زکوی، رئیس هیات نظارت استان مازندران در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با تاکید بر امنیت و سلامت انتخابات، گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم در استان اتخاذ شد و تاکید کردیم مجریان و ناظران انتخابات بر له و یا علیه نامزدهای انتخاباتی تبلیغ نکنند.

وی افزود: ۱۰ هزار ناظر بر انتخابات مازندران نظارت کرده و از آرای مردم صیانت می‌کنند.

رئیس هیات نظارت استان مازندران با بیان اینکه امروز نیز با همکاری همه نهادها، امنیت انتخابات تامین شده و مشکلی وجود ندارد، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری پیروز انتخابات، ملت است.

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *