بررسی مشکلات فرهنگی آمل همزمان با سفر شهرستانی هجدهم استاندار مازندران

قاسم عزیززاده گرجی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در نشست بررسی مسائل فرهنگی شهرستان آمل با رویکرد تسهیل امور فرهنگی اجتماعی شهرستان ها که همزمان با سفر شهرستانی هجدهم استاندار مازندران به شهرستان آمل برگزار شد، گفت: باید به فهم مشترک در حوزه فرهنگی اجتماعی برسیم. ‎

 

هرازنیوز: عزیززاده گرجی در این نشست که با حضور مدیران دستگاه های فرهنگی اجتماعی استان و امام جمعه آمل و امام جمعه امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد، با بیان اینکه باید بپذیریم اگر حوزه فرهنگی و اجتماعی زیرساخت درستی نداشته باشد، در مسیر انحراف قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: دستگاه های فرهنگی استان باید انسجام داشته و همچنین در سطح شهرستان ها با محوریت فرمانداری اولویت بندی هایی برای استفاده از ظرفیت های موجود دستگاه های فرهنگی اجتماعی برای تقویت حوزه فرهنگی اجتماعی صورت بگیرد.

وی از برگزاری نشست شورای هماهنگی دستگاه های فرهنگی اجتماعی در استانداری خبر داد و افزود: تلاش داریم در شهرستان ها نیز با محوریت فرمانداری ها این نشست برگزار شود.

عزیززاده گرجی با بیان اینکه برای تقویت حوزه فرهنگ باید با یکدیگر هماهنگ باشیم، گفت: باید به فهم مشترک در حوزه فرهنگی اجتماعی برسیم.

 

وی با اشاره به تلاش دشمن برای تولید محتوا برای تمامی ذائقه ها، ادامه داد: دشمن در اغتشاشات سال گذشته محله به محله شبکه ایجاد کرد و متناسب با ذائقه اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل نو هجمه به نظام وارد کردند که باید مراقبت شود.

عزیززاده گرجی با بیان اینکه همردیف برگزاری ستاد تسهیل در حوزه اقتصادی، ستاد تسهیل حوزه فرهنگی اجتماعی نیز برگزار می شود، گفت: دستگاه های اجرایی استان باید در سفرهای شهرستانی استاندار مازندران با دستگاه های حوزه فرهنگی اجتماعی به تعامل و هم افزایی برسند تا شاهد رفع مشکلات حوزه فرهنگی و اجتماعی باشیم.

 

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه های فرهنگی اجتماعی استان باید با شناسایی ظرفیت ها، استعداد ها و توانمندی های شهرستان ها در سفر شهرستانی استاندار مازندران برای رفع مشکلات حوزه فرهنگی اجتماعی تلاش کنند، خاطرنشان کرد: کار فرهنگی اجتماعی باید تشکیلاتی شود.

 

عزیززاده گرجی با تاکید بر این نکته که باید تلاش کنیم بین مردم و مسئولین خلاء ایجاد نشود، چرا که این شکاف بوسیله دشمن پر می شود ادامه داد، باید دستاوردهای دولت به خوبی برای مردم بیان شود تا مردم شاهد تلاش ها و اقدامات دولت در زمینه های مختلف قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *