همزمان با نخستین روز ایام الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در مدرسه ابتدایی پسرانه انقلاب اسلامی با حضور مسؤولان به صدا در آمد.

رژه خودرویی موتوری به یاد مراسم استقبال از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در 12 بهمن از دیگر برنامه‎ها در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال تولید، دانش‎ بنیان و اشتغال آفرین بود.

امام جمعه شهرستان آمل در آئین نواختن زنگ انقلاب اسلامی در جمع مسؤولان، فرهنگیان و دانش‌آموزان اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی از مهمترین و بزرگترین رویدادهای تاریخ ایران است که در آن امام امت با همراهی مردم دست به نابودی رژیم منحوس پهلوی و طاغوت زد.

حجت الاسلام ابراهیم یعقوبیان افزود: باید با تلاش و همراهی همه جانبه در کشورمان نظام جمهوری اسلامی به قله های رفیع علم و دانش، کمال، توسعه و پیشرفت برسد که این مهم به همت خودمان باز می‎گردد تا به بالاترین سطح توسعه و پیشرفت برسیم.

وی با اشاره به اینکه از زمان ورود امام امت به ایران اسلامی تا پیروزی انقلاب ۱۰ روز طول کشید، تصریح کرد: در این روزها امام راحل فرمودند که من دولت تعیین می‎کنم و من تو دهن این دولت می‎زنم، پس باید از امام امت درس گرفت و بدون هیچ ترس و واهمه در دهان استکبار کوبید.

امام جمعه آمل با اعلام اینکه نظام جمهوری اسلامی ریشه در واقعه غدیر دارد و مقصد آن اتصال به نظام جهانی امام عصر(عج) است، بیان کرد: در کتاب انجیل آمده و در مکاشفات پیش بینی شده که بشارت به پیروزی انقلاب داده شد همچنین در کتاب عصر ظهور نیز پیروزی انقلاب اسلامی اطلاع داده شد.

یعقوبیان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند رژیم غاصب صهیونیست و اسرائیل ۲۵ سال آینده خود را نخواهد دید، خاطرنشان کرد: بسیاری از محققان و دانشمندان اسرائیلی هم عمر این نظام فکری باطل را ۱۰ سال می‎دانند.

وی با اشاره به اینکه دانش ‎آموزان آینده سازان کشورمان هستند و فردای کشور با دستان توانمند دانش ‎آموزان اداره می‎شود، گفت: لازم است دانش آموزان کشورمان با قدرت و با نشاط درس بخوانند و کسب علم داشته باشند تا در آینده نه چندان دور با درایت و هوشمندی به مدارج عالی برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *