انفجار کپسول گاز در بوران آمل 13 مصدوم برجای گذاشت / وخیم بودن حال ۷ نفر

وخیم بودن حال ۷ نفر از حادثه دیدگان انفجار گاز در آمل
به گزارش پایگاه خبری هرازنیوز:♦️روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: همه ۱۳ زخمی حادثه انفجار گاز در آمل آقا بودند و حال ۷ نفر آن‌ها وخیم است.
♦️ در ساعت ۲۰:۵۰ دیشب شنبه ۷ دی ماه خبر حادثه انفجار گاز به مرکز پیام اورژانس آمل اعلام و بلافاصله آمبولانس‌های پایگاه‌های اورژانس آمل و اتوبوس آمبولانس به محل حادثه در روستای بوران اعزام شدند.
♦️۱۲ نفر که دچار سوختگی وسیع بودند، با اتوبوس آمبولانس و آمبولانس‌های پایگاه‌های اورژانس آمل به بیمارستان فوق تخصصی سوختگی زارع ساری منتقل شدند.
♦️ حال ۷ نفر از زخمی‌ها وخیم اعلام شده است.

ذکریا اشکپور در توضیحات تکمیلی درباره حادثه شب گذشته انفجار جاز در آمل اظهار کرد: در دقایق اولیه حادثه و به دلیل شدت آن سریعا واحدهای EOC (مرکز هدایت عملیات بحران ) و MCMC (مرکز پایش مراقبت‌های درمانی ) در دانشگاه به صورت ویژه برای  پایش مخاطره و هماهنگی‌های لازم برای  نقل و انتقال مصدومان فعال شدند.

وی با اعلام اینکه  آمبولانس‌های پایگاه‌های اورژانس آمل ۱ ، آمل۲، آمل۳ و اتوبوس آمبولانس به محل حادثه واقع در روستای بوران اعزام شدند، گفت: در این حادثه که علت آن توسط کارشناسان در دست بررسی است اما گفته شده  انفجار گاز شهری در یک منزل مسکونی بوده ، ۱۳ نفر مرد در این حادثه مصدوم شدند.

سخنگوی اورژانس مازندران اضافه کرد:  بیشترین جراحات مصدومان سوختگی بوده که پس از انجام اقدامات اولیه پیش بیمارستانی به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل شدند.

وی اضافه کرد: در بین مصدومان ۱۲ نفر که دچار سوختگی وسیع بودند با اتوبوس آمبولانس و آمبولانس‌های پایگاه‌های اورژانس آمل  به بیمارستان فوق‌تخصصی سوانح و سوختگی زارع ساری منتقل شدند.

 

اشکپور اضافه کرد: حال هفت نفر از مصدومان وخیم گزارش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *