دبیر هیئت مؤسس دانشگاه آزاد گفت: هدف آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی این است که بحث دانشگاه آزاد حل شود و به یک بحث کشوری تبدیل نشود.

خبرگزاری فارس: هاشمی دوست دارد مسائل دانشگاه آزاد حل شود/مسئله نباید کشوری شود

حمید میرزاده دبیر هیئت مؤسس دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: در جلسه روز گذشته، پنج عضو منتخب شورای عالی انقلاب فرهنگی پذیرفتند که روش پیشنهادی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی معقول و منطقی است.

وی افزود: بنده نمی‌خواهم نام اعضایی که در این جلسه نظر پیشنهادی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را معقول دانستند اعلام کنم،‌ اما آنچه که اهمیت دارد این است که جلسه روز گذشته بر اساس تفاهم بود.

میرزاده خاطرنشان کرد: قرار شده 5 عضو منتخب شورای عالی انقلاب فرهنگی، نظر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را به شورای عالی انقلاب فرهنگی گزارش دهند.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه هیچ‌گاه نگفته‌ام که دوباره با هیئت 5نفره جلسه‌ای خواهیم داشت، تصریح کرد: رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد بنا دارد مسائل دانشگاه آزاد حل شود و این امر برای کشور خوب است.

وی با اشاره به اینکه بحث دانشگاه آزاد یک موضوع کشوری است و نه شخصی گفت: متأسفانه برخی سایت‌های خبری به این بحث دامن می‌زنند.

میرزاده در پایان خاطرنشان کرد: هدف آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی این است که بحث دانشگاه آزاد حل شود و به یک بحث کشوری تبدیل نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *