هـراز نـو: با هوشیاری مردم و حضور به موقع پلیس: سارق مسلح طلا فروشی در بابل ناکام ماند

فرمانده انتظامی استان مازندران، از شناسایی و دستگیری سارق مسلح طلا فروشی در شهرستان بابل با حضور به موقع پلیس و هوشیاری مردم خبر داد.

سردار”مسعود جعفری نسب” ، با اعلام این خبر افزود: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان بابل،مبنی بر وقوع سرقت مسلحانه از یک واحد صنفی زرگری در بازار شهر، ماموران گشت انتظامی، سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران،افزود: ماموران با حضور در محل حادثه فردی به نام”مهدی – و”45 ساله اهل تهران ساکن شهر بابل، با یک قبضه سلاح کمری قصد سرقت از یک واحد صنفی زرگری را داشت، با مقاومت صاحب مغازه، هوشیاری مردم و حضور به موقع ماموران پلیس ناکام ماند.

سردار جعفری نسب با اشاره به اینکه در این حادثه صاحب مغازه توسط سارق مصدوم شد، افزود: با حضور اورژانس، مصدوم به بیمارستان منتقل شد و سارق مسلح دستگیر و از وی یک قبضه سلاح کمری کشف و ضبط شد.

سردار جعفری نسب،اظهار داشت: متهم پس از دستگیری با هماهنگی قضایی برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران ضمن قدردانی از همکاری و تعامل خوب مردم با پلیس در برقراری نظم وامنیت عمومی، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه حوادث امنیتی، انتظامی و ترافیکی، موضوع را سریعاً با شماره تلفن 110 به مرکز فوریت های پلیسی اعلام کنند.

سارق مسلح طلا فروشی (1) سارق مسلح طلا فروشی (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *